Biznes i technologie

Funkcjonalny minimalizm – poznaj nowość SEYSSO Carbon Travel

Profesjonalne urządzenia zaawansowane technologicznie nie zawsze urzekają estetycznym designem. Sprzęty zarezerwowane wcześniej dla wyspecjalizowanych salonów miały zasadniczo spełniać dwie funkcje – być precyzyjne i skuteczne. Kiedy stało się możliwe, aby ten profesjonalizm przenieść również do domowych warunków, dostępne sprzęty wciąż nie przyciągały uwagi swoim wyglądem. SEYSSO zauważyło, że dla dzisiejszego użytkownika sposób, w jaki zaprojektowano produkt jest równie istotny, a dodatkowo, urządzenia, z których chętniej korzystamy, mogą nam pomóc w wyrobieniu zdrowych nawyków.

Obecnie design akcesoriów codziennego użytku stał się dla marek pewnego rodzaju wyzwaniem. Jaki produkt jest atrakcyjny wizualnie? SEYSSO postawiło na minimalizm i był to trafiony kierunek. Nowy irygator SEYSSO Carbon Travel jest bardzo dobrym przykładem, jak zmieniło się nasze podejście do codziennych urządzeń i czego szukamy oraz czym kierujemy się, dokonując wyboru. Jednocześnie polska marka udowadnia, że nie musimy iść na kompromis pomiędzy skutecznością, a estetycznym wyglądem, ponieważ w ofercie SEYSSO znajdziemy więcej urządzeń, które zaprojektowano z najwyższą starannością.

Nowość SEYSSO to podróżny format, który oferuje precyzyjną pielęgnację w minimalistycznym opakowaniu. Carbon Travel dysponuje ciśnieniem wody od 2,7 do 6,2 bar, co było zwykle osiągalne wyłącznie w irygatorach stacjonarnych, a dzięki trzem programom pracy – Normal, Soft i Pulse – możemy dobrać odpowiednie ciśnienie do naszych potrzeb, a także skupić się na różnych potrzebach jamy ustnej. Wąski strumień wody pod ciśnieniem dokładnie usuwa płytkę nazębną z miejsc niedostępnych dla szczoteczki, a także poprawia ukrwienie dziąseł, dzięki czemu stają się mocniejsze i zdrowsze. Pojemnik na wodę o pojemności 150 ml można łatwo odłączyć od korpusu irygatora i szybko ponownie napełnić.

Wybierając podróżny wariant produktu otrzymujemy najwyższą jakoś, którą oferuje marka. Carbon Travel zajmuje mniej miejsca w łazience, przy codziennym stosowaniu nie plączemy się w kablach, szybko i łatwo możemy obsłużyć urządzenie. Minimalistyczny wygląd sprawia, że nowy irygator SEYSSO estetycznie wpisuje się w przestrzeń naszej łazienki i pomaga skutecznie zadbać o higienę zębów oraz dziąseł na co dzień.

Artykuł sponsorowany

Powiązane wpisy
Biznes i technologie

Rada dla młodszej siebie? Branża IT to podróż, nie wyścig

Jak utrzymać właściwy focus w branży IT i osiągać satysfakcjonujące cele? Z okazji miesiąca…
Czytaj więcej
Biznes i technologie

Cold Mailing - co to oraz przykłady

W erze cyfrowej, gdzie skrzynki odbiorcze przepełnione są różnorodnymi wiadomościami, cold…
Czytaj więcej
Biznes i technologieCiekawostki

Jak oszukać alkomat?

Alkomat to narzędzie, które pozwala ocenić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu, co ma na…
Czytaj więcej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcesz zostawić komentarz? Kliknij we mnie!x