Moda i uroda

Jakie zabiegi wybrać na modelowanie sylwetki?

Wielu z nas dąży do osiągnięcia szczupłej, wymodelowanej sylwetki. Oczywiście w takiej sytuacji najważniejsze będą – zdrowa dieta i aktywność fizyczna, jednak czasem warto skorzystać również z dodatkowej pomocy. Taką oferują kliniki urody, wykorzystujące nowoczesne technologie i współczesną wiedzę o ciele. W tym artykule skupimy się na dwóch zabiegach, które pomagają osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Pierwszy z zabiegów to Lipomassage™ LPG®. Jest to zabieg, który opiera się na naturalnej technice mechanicznej stymulacji. Dokładniej chodzi tutaj o pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, które pozytywnie wpływają na jędrność skóry. Tego typu zabieg jest szczególnie polecany w sytuacji, gdy nie możemy sobie poradzić innymi metodami z oporną tkanką tłuszczową.

Żeby zmaksymalizować efektywność zabiegu, powinno się przeprowadzić 10 sesji (pojedyncza sesja trwa 35 minut). Lipomassage™ LPG® bardzo dobrze sprawdza się także w walce z cellulitem.

Drugim zabiegiem, który pomoże nam w osiągnięciu pożądanej sylwetki, jest TriLipo™. To zabieg, który wykonuje się z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia LEGEND™. Jego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa jędrności skóry. Dzięki niemu możemy poprawić również kontury twarzy i podobnie jak w przypadku omówionego wyżej zabiegu, również tutaj uzyskamy pomoc w pozbyciu się cellulitu.

Jak właściwie wygląda sam zabieg? W skrócie polega na masażu ciała specjalną głowicą, a ta z kolei korzystając z fal radiowych, rozgrzewa tkankę tłuszczową. Urządzenie wprawia mięśnie w regularne drgania, co pomaga w modelowaniu sylwetki. Do osiągnięcia założonego celu powinno się wykonać od 4 do 6 zabiegów w serii (pojedynczy zabieg trwa około 20-45 minut).

Warto pamiętać, że dieta i aktywność fizyczna są podstawowymi elementami dbania o swoje ciało. Dobrze dobrane przez specjalistów z klinik urody zabiegi, posłużą nam za to jako świetne wsparcie w osiągnięciu celu, do którego dążymy.

Tekst powstał we współpracy z warszawską kliniką urody Beauty Duty. specjalistami w dziedzinie estetyki ciała.

Artykuł partnera

Powiązane wpisy
Moda i uroda

Krioterapia włosów: Nowoczesna Metoda Pielęgnacji, Która Odmieni Twoje Włosy

Krioterapia włosów to innowacyjna metoda wykorzystująca niskie temperatury do głębokiej…
Czytaj więcej
Moda i uroda

Olej Tamanu - prawdziwe złoto Polinezji

Olej tamanu, znany również jako „złoto zielonej Polinezji, zdobywa coraz większą…
Czytaj więcej
Moda i uroda

Czy to prawda, że sucha skóra szybciej się starzeje? Jak temu zapobiec?

Nie można całkowicie zatrzymać starzenia się skóry, tak jak nie można zatrzymać własnego…
Czytaj więcej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcesz zostawić komentarz? Kliknij we mnie!x