Styl życiaZwiązki

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Zaplanowanie randki może być stresuje i jest w stanie przytłoczyć każdego, zwłaszcza jeśli chcesz zaskoczyć, a jednocześnie zaimponować drugiej osobie. Obawy dotyczące tego, czy dany pomysł na spotkanie przypadnie do gustu, zdarzają się nierzadko i są całkiem uzasadnione. Przy planowaniu warto wziąć pod uwagę upodobania, zainteresowania i antypatie drugiej osoby. Jeśli nadal potrzebujesz wskazówek, gdzie zabrać dziewczynę na randkę, poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji na randkę! 

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Do kina

Klasyczny, bezpieczny pomysł na randkę - kino. Dlaczego warto? Jeśli jesteś nieśmiałą osoba, nie będziesz musiał/a zbyt dużo mówić! Przecież czas spędzicie wspólnie wpatrując się w ekran. Jeśli chcesz wprowadzić luźną, zabawną atmosferę - zaproś dziewczynę na komedię. Z kolei jeśli być może planujesz kolejne kroki w relacje i chcesz przytulić dziewczynę w kinie - świetnie sprawdzi się horror lub film romantyczny.

Na spacer

Może banalny pomysł. Jednak to świetny sposób na spędzenie z kimś czasu w relaksującym miejscu takim jak park czy las. Chodzenie inspiruje tematy do rozmów, ponieważ tematy pojawiają się same - możesz nawiązać do rzeczy, ludzi, których spotykasz podczas spaceru. Ponadto wolne tempo spaceru może wpływać na wolniejsze tempo rozmowy, także jeśli czujesz się spięty, wolniejszy spacer może wpłynąć na ciebie wręcz uspokajająco.

Do escape roomu

Jest to dobry sposób na sprawdzenie swojej kompatybilności. Pokój zagadek pokazuje jak na tacy jakie dana osoba ma zdolności, czy potrafi współpracować i jak się zachowuje pod wpływem presji czasu. Ponadto escape room wymusza na uczestnikach ciągłej komunikacji, dzięki czemu nie będziesz musiał/a się stresować wymyślaniem tematów do rozmów. No i oczywiście, escape roomy zapewniają dobrą zabawę, także taka randka powinna być zapamiętana na dłuższy czas!

Na stand up/improwizację

Śmiech poprawia nastrój. A kobiety lubią zabawnych facetów. Zatem zabranie swojej randki na stand up lub impro pomoże wprowadzić luz oraz śmiech do waszego spotkania. Poza tym, znów - jest to test, czy śmieszą was i podobają się te same żarty. A w razie czego zawsze można po wydarzeniu, podyskutować o kwestiach, które pojawiły się podczas występu.

Na łyżwy lub wrotki

W zależności od tego jaka jest pora roku. Jest to sposób na aktywne spędzenie czasu, jednak nie na tyle absorbujące, żeby nie być w stanie swobodnie porozmawiać. Jeśli potrafisz jeździć na wrotkach lub łyżwach - plus do ciebie, bo możesz zaimponować dziewczynie, a nawet ją poduczyć (trzymając za rękę). Aktywnie, kreatywnie i z możliwością kontaktu fizycznego. Czego chcieć więcej?

Na planszówki

Gdzie jeszcze można zaprosić dziewczynę? Na planszówki. Czemu? Bo granie w gry może zintegrować lub pobudzić rywalizację, jednak z pewnością podczas tej czynności można lepiej poznać drugą osobę. Puby z planszówkami pojawią się na mapie większych miast jak grzyby po deszczu, także jeśli nie masz ciekawych gier u siebie, jest to alternatywa dla Ciebie. 

Na koncert

Bo kto nie lubi muzyki? Zabierz dziewczynę na klimatyczny, niszowy koncert w małej restauracji lub pubie, jeśli chcesz także móc zamienić z nią kilka zdań. Z kolei jeśli wiesz, że lubicie tą samą muzykę, weź dziewczynę na większy koncert - z pewnością doceni gest!

Na wystawę

Chcesz pokazać się od bardziej kulturalnej strony? Zaproszenie na ciekawą wystawę sprawi, że zaproszona dziewczyna będzie Cię miała za osobę bardziej oczytaną, lubiącą kulturę i która chętnie wybierze się z nią do muzeum. Tematyczna wystawa to także doskonały temat do rozmów o waszych gustach i opowiadaniach w tematyce sztuki.

Na kręgle lub bilard

Jest to fajny pretekst do zabawy. Poza tym grę w kręgle można połączyć z rozmową oraz drinkiem. W miejscach z bilardem lub kręglami zazwyczaj muzyka nie jest głośna, więc jest to przestrzeń nadająca się na swobodne rozmowy.

Do teatru

Kolejny sposób na pokazanie się od tej bardziej kulturalnej strony. Jednak w tym przypadku nie ma przestrzeni do pogłębionych rozmów, chyba że po spektaklu. Teatr jest z pewnością miłym urozmaiceniem, które warto uwzględnić wśród pomysłów na randki.

Do kawiarni lub restauracji

To wcale nie musi być nudna randka! Zwłaszcza jeśli zaprosisz dziewczynę do nowootwartej, tematycznej miejscówki z niepowtarzalnymi drinkami lub wystrojem. Spotkanie w takich warunkach z pewnością sprzyja okolicznościom lepszego poznania - 2 osoby w restauracji lub kawiarni nie są rozpraszane spektaklem, ani żadną grą i mogą spokojnie skupić się na rozmowie.

Powiązane wpisy
Rozwój osobistyStyl życia

Jak dogadać się z nastolatkiem?

Wychowywanie nastolatka bywa nie lada wyzwaniem. Okres dojrzewania to czas burzliwych zmian…
Czytaj więcej
CiekawostkiStyl życia

Czy można cofnąć przelew?

Zdarza się, że po dokonaniu przelewu bankowego natychmiast uświadamiamy sobie, że popełniliśmy…
Czytaj więcej
Styl życia

Czy w Wielką Sobotę można jeść mięso?

Wielka Sobota to szczególny dzień w tradycji chrześcijańskiej, będący częścią Triduum…
Czytaj więcej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gina
Gina
1 rok temu

Ja najbardziej lubię randki w parku, są takie małozobowiazujace

1
0
Chcesz zostawić komentarz? Kliknij we mnie!x